AGD i RTV na co dzień – nie tylko lodówka i odkurzacz

Myśląc o sprzętach z kategorii AGD i RTV przed oczami mamy lodówkę, pralkę, odkurzacz i ewentualnie ekspres do kawy. Tymczasem wyspecjalizowane sklepy oferują znacznie więcej sprzętów, które mogą ułatwić nam życie.

AGD w trosce o jakość powietrza

O jakości powietrza, zwłaszcza w wielkich miastach, napisano już tomy niepochlebnych opinii. Nie da się ukryć – smog jest coraz powszechniejszym zjawiskiem i wcale nie musimy lecieć do Londynu, by się z nim spotkać. Na szczęście w sklepach stacjonarnych i internetowych można kupić różnorakie sprzęty, które znacznie poprawią jakość powietrza w domu.

Najpowszechniejszym jest nawilżacz, używany zwłaszcza w sezonie zimowym, gdy ogrzewanie znacznie obniża poziom wilgotności. Drugim popularnym sprzętem jest oczyszczacz powietrza, który ma za zadanie usuwanie z powietrza pyłów i alergenów. Niektóre modele radzą sobie z wirusami i bakteriami.

Warto też zwrócić uwagę na osuszacze powietrza. Te przydadzą się w tych domach, w których jest podwyższona wilgotność.

Telewizor przyborem do nauki?

Brzmi nieco abstrakcyjnie, ale powoli staje się faktem. Przybory szkolne to już nie tylko zeszyty, długopisy i zestaw linijek. Coraz częściej w edukacji sięga się po nowoczesne rozwiązania technologiczne. Nie jest przesadą stwierdzenie, że dzieci rodzą się ze smartfonem w ręce. Natomiast sztuką jest wykorzystać ów smartfon z korzyścią dla ucznia. Tu z pomocą przychodzi szereg aplikacji, które aktywizują nie tylko umysł, ale i ciało dziecka. By było to możliwe, niezbędne jest sparowanie smartfona z telewizorem i uruchomienie odpowiedniej aplikacji. Telewizor musi być przystosowany do pracy w sieci internetowej, nie każdy się nada do tego celu.

AGD i RTV gdzie kupić najkorzystniej?

Ideałem są zakupy tanie i dobre, czyli takie, gdzie sprzęt z górnej półki możemy kupić za niewygórowaną kwotę. Jeśli w sklepie stacjonarnym trafimy na promocję, to możemy mówić o szczęściu. Jednak szczęściu warto pomagać, co z kolei łatwiej robić w sklepach internetowych. Wystarczy śledzić oferty, korzystać z porównywarek cen i subskrybować newslettery.

Jednym z lepszych miejsc, gdzie można się tanio zaopatrzyć w sprzęt AGD i RTV jest platforma Allegro. Bardzo szeroka oferta idzie w parze ze zróżnicowanymi cenami. Wisienką na torcie jest darmowa dostawa, która w przypadku sprzętów wielkogabarytowych potrafi całkiem słono kosztować. Kupując na Allegro, można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj