Czym sugerować się przy wyborze przewijaka dla niemowląt, do toalety publicznej

Decyzja o wyborze odpowiedniego przewijaka jest bardzo odpowiedzialna, ponieważ ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo małego człowieka. Tak, więc, jeśli jesteś właścicielem obiektu i chcesz wyposażyć łazienkę publiczną w wygodny i bezpieczny przewijak, a nie wiesz czym się kierować, by podjąć właściwą decyzję, poniżej przedstawiamy proste wskazówki pomocne w dokonaniu właściwego wyboru.

Przewijaki dla niemowląt w toaletach publicznych

Korzyści

Wyposażenie ogólnodostępnej toalety publicznej w przewijak dla dzieci – stanowi w obecnych czasach swego rodzaju standard. Zamontowanie przewijaka sprawi, iż firma będzie postrzegana przez klientów jako przyjazna dzieciom i dostosowana do potrzeb rodziców. Przewijak podnosi komfort, bezpieczeństwo i wygodę przemieszczania się z dzieckiem. Dla każdego rodzica to kwestia priorytetowa, a czynność, jaką jest przewijanie, towarzyszy przez miesiące, kilkanaście razy dziennie, dlatego bardzo ważne jest zadbanie o odpowiednio higieniczne, komfortowe i bezpieczne warunki. Rodziny z dziećmi przemieszczają się w różne miejsca, gdzie przewijak w toalecie publicznej jest oczekiwany, mowa tu o takich miejscach jak: restauracja, urząd, stacja benzynowa, galeria handlowa, kawiarnia, przychodnia i szpital, jak również tam, gdzie rodziny zatrzymują się na dłużej: w hotelu czy pensjonacie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Priorytetową kwestią jest wybór takiego przewijaka dla niemowląt, który spełnia wszelkie wymogi i normy a więc gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Należy upewnić się czy wybrany model przeszedł niezbędne testy oraz posiada konieczne certyfikaty i atesty potwierdzające jego dopuszczenie do sprzedaży, np. takie, jak: deklaracja CE dla przewijaka norma EN 12221:1999 – dyrektywy 2001/95/EC ogólne bezpieczeństwo produktów, wymogi CPSIA (bezpieczeństwo dzieci), normy RoHS (w trakcie produkcji nie używa się szkodliwych pierwiastków). Precyzyjnie określone standardy dotyczą zarówno materiałów, użytych do wytworzenia przewijaka, wielkości, sposobu montażu, otwierania i maksymalnego obciążenia. Ponadto oferujemy produkty powlekane antybakteryjną powłoką plastiku HDPE.

Wybierając przewijak, pamiętaj, że sprzęt musi być wyposażony w instrukcję użytkowania, opisującą zasady korzystania z przewijaka. Wszystkie, oferowane przez naszą firmę stanowiska do przewijania niemowląt posiadają pas bezpieczeństwa, chroniący dziecko przed wypadnięciem. Bardzo istotny jest wklęsły kształt, który pozwala bezpiecznie ułożyć dziecko, stąd przewijaki, dostępne w naszym sklepie są odpowiednio wyprofilowane – lekko wklęsłe z podwyższonymi krawędziami. Co nas wyróżnia? W ofercie posiadamy także przewijaki zgodne z wymogami A.D.A., czyli przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Walory estetyczne

Nasze przewijaki są estetyczne i łatwe w użyciu. W ofercie znajduje się np.: krzesełko do mocowania na ścianie. Krzesło jest składane, przez co, jeśli nie jest używane, można zaoszczędzić wiele miejsca w łazience. Posiadamy również przewijaki wytworzone ze stali nierdzewnej o wykończeniu matowym, które pięknie prezentują się np.: w nowoczesnych toaletach hotelowych. Ponadto oferujemy przewijaki, wykonane z tworzywa sztucznego, w kolorze białym lub szarym.

Gwarancja higieny

Powierzchnia przewijaków, które znalazły się w naszej ofercie nie powoduje podrażnień a zarazem jest łatwa do utrzymania w czystości, dzięki czemu jest bezpieczna dla wszystkich dzieci – jest to antybakteryjne tworzywo HDPE.

Wygoda

Pamiętaj też, aby zwrócić uwagę na dodatkowe elementy wyposażenia, ułatwiające czynność przewijania, takie jak np. : wieszaki po obu stronach na torbę, czy pieluchy. Oferujemy przewijaki, które są składane, przez co zajmują bardzo mało miejsca, i sprawdzają się nawet w najmniejszej publicznej toalecie.

Podsumowując – toalety publiczne muszą spełniać wymogi higieniczne i sanitarne. Zdarza się jednak, że toaleta w miejscu publicznym nie jest dostosowana do grupy docelowej, dlatego przy projektowaniu tego miejsca warto wziąć pod uwagę potrzeby przyszłych użytkowników. Dzięki tej inwestycji, jako właściciele różnych obiektów – na pewno nie pozostaniecie w tyle za konkurencją, a klienci będą wracać i polecać.

Zapraszamy do naszego sklepu esilver.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj