Misie szumisie – niezrównani pomocnicy młodych rodziców

Popularne w ostatnim czasie szumisie to maskotki, które cieszą się niesłabnącą popularnością. W sklepach coraz częściej pojawiają się nowe modele. Na czym polega działanie tych zabawek i dlaczego rodzice tak cenią sobie ich obecność w sypialni malucha?

Szumisie – co to jest?

Szumisie to szalenie popularne w ostatnim czasie maskotki dla niemowląt. Mogą one mieć różne formy. Możemy zdecydować się na klasyczne misie, inne zwierzątka lub lalki – formy są w zasadzie nieograniczone. Liczy się fakt, że wewnątrz maskotek ukryty jest specjalny mechanizm, który po uruchomieniu emituje biały szum oraz odgłosy, które przypominają bicie serca matki. Dziecko słyszy więc to, co słyszało przez cały czas przed urodzeniem i uspokojone zasypia.

Z zewnątrz szumisie wyglądają jak zwyczajne maskotki. Mogą więc mieć bardzo różną formę – wygadć jak misie, kotki lub inne zabawki. Dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, dlatego każdy może wybrać, taki który najlepiej pasuje do wystroju pokoiku oraz naszego budżetu.

Czy warto zaopatrzyć się w szumisia?

Szumisie to rozwiązanie, które ma bardzo wiele zalet. Charakteryzują się funkcjonalnością i uroczym wykonaniem. Są one dostępne w bardzo podstawowych wariantach, które mogą stanowić wersję budżetową, dostępną niemal dla wszystkich. Nieco bardziej zaawansowane wersje posiadają dodatkowe funkcje, na przykład w postaci szeleszczących łapek, które dodatkowo zapewniają dziecku dodatkowe bodźce. Najbardziej rozbudowane wersje posiadają nawet czujniki płaczu.

Misie szumisie to maskotki, które stanowią ogromne wsparcie dla rodziców w kwestii usypiania dzieci. To sympatyczne i bardzo ładne maskotki, które są niezwykle funkcjonalne. Pomagają uspokoić niemowlaka i ukoić jego płacz. Są doskonałą i sympatyczną przytulanką, która w aktywny sposób ułatwia zasypianie. Zapewniają maluchom mnóstwo pozytywnych bodźców już od pierwszych dni ich życia.

Zdecydowanie warto rozważyć zakup szumisia. Jeżeli budżet nam na to pozwala zainwestujmy w bardziej rozbudowaną wersję, która zapewni maluchowi mnóstwo dodatkowych bodźców a nam przyniesie ulgę w codziennych czynnościach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj