Wakacje na plaży z dzieckiem, co warto zabrać?

Wyjście na plażę z dzieckiem to często ogromna wyprawa. Pomyśleć trzeba o wszystkim, stąd rodzice bardzo często objuczeni są wieloma torbami i gadżetami, które mogą się przydać na plaży.

Niezbędniki plażowe

Na plaży przede wszystkim będziemy potrzebować dużych koców, ręczników i parawanów, które pozwolą na zorganizowanie przestrzeni na plaży. Oczywiście musimy zabrać kosmetyki z fitrami UV, po kontakcie z wodą musimy ponownie posmarować skórę. Warto również zadbać o nakrycie głowy, bardzo łatwo w upały nabawić się udaru słonecznego. Młodsze dzieci szczególnie trzeba chronić przed słońcem więc dobrze jest się zaopatrzyć w namiot plażowy i parasol przeciwsłoneczny. Oczywiście nie możemy zapomnieć o zabawkach do wody i dmuchanych materacach. Do chwil wytchnienia na plaży niezbędne będzie wiaderko z łopatą, które posłużą do budowy zamku.

Jedzenie i picie

Bardzo ważne jest również zabranie odpowiedniej ilości jedzenia i picia. Woda mocno wyciąga siły i wzmaga apetyt, dlatego dzieci często wołają o przekąski. Jeśli nie chcemy dzieci karmić tylko frytkami to trzeba zabrać ze sobą owoce, gotowe obiadki i duże ilości picia. Do zapakowania ich przyda nam się przenośna lodówka lub torba termiczna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj