Top 3 prezentów na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to bardzo wdzięczne święta. W sumie dają aż dwa dni w gronie ukochanych seniorów. To także podwójna okazja do zjedzenia pysznego ciasta (z autorskiego i pilnie strzeżonego przepisu babci), a także najlepszy moment na wręczenie prezentów. Co podarować dziadkom w tym roku? Poznaj 3 pomysły na sprawdzony upominek.

Pomyśl o prezentach odpowiednio wcześniej

Być może przed Tobą Gwiazdka, a Twoje ręce właśnie lepią się od lukru, którym za chwilę udekorujesz pierniczki. Twoja głowa zajęta jest komponowaniem świątecznego menu, ale znajdź też odrobinę czasu na to, by nieco wybiec myślami w przyszłość. Zdjęcia to bardzo wzruszający prezent dla dziadków. Starsze pokolenia sentymentalnie reagują na wspomnienia, a podczas świąt będzie znakomita okazja, by utrwalić ich w kadrze jak najwięcej.

Kiedy już opadną bożonarodzeniowe emocje, wejdź na stronę uwolnij kolory i zaprojektuj wyjątkowy prezent, który wręczysz swoim dziadkom z okazji ich święta. Co to takiego? Podpowiadamy!

Fotoalbum – wzruszający prezent dla dziadków od wnuków

W ścisłej czołówce pomysłów na prezent znalazł się elegancki fotoalbum. Możesz stworzyć ujmującą fotorelację, prezentując na sztywnych kartach cudowne kadry. Dziadkowie mają słabość do uroczystości spędzanych w rodzinnym gronie, zadbaj więc o fotografie, na których jest jak największa liczba znajomych twarzy.

Nie muszą to być kadry pozowane. Postaw na spontaniczność i już w trakcie rodzinnych świąt wciel się w rolę wnikliwego fotografa. Utrwalaj wnuki, które wypatrują pierwszej gwiazdki, oraz dorosłych, którzy oddają się właśnie radosnym rozmowom. Uwiecznij wspólne kolędowanie, moment rozpakowywania prezentów i rozpromienione twarze. Tak piękny zestaw kadrów zamknięty w przepięknym fotoalbumie będzie idealnym prezentem na Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Fotoksiążka, czyli zdjęcia w nowoczesnej formie

Rodzinne albumy ze zdjęciami cieszą się popularnością w gronie bliskich? Mamy dla Ciebie doskonały pomysł na prezent dla dziadków. Fotoksiążka uwolnij kolory to absolutny hit wśród miłośników utrwalania wspomnień. W trakcie projektu przekształcisz cyfrowe kadry w papierowe odpowiedniki, a całość zamkniesz w estetycznej książce. Podaruj dziadkom fotograficzną podróż do przeszłości, w której na nowo doświadczą pięknych wspomnień.

Fotoksiążka będzie błyskotliwym pomysłem na prezent dla babci na Dzień Babci i trafionym podarunkiem dla dziadka.

Praktyczny kalendarz ze zdjęciami bliskich

Uważasz, że wspólny prezent na Dzień Dziadka i Dzień Babci to świetny pomysł? Znakomicie się składa! Personalizowany kalendarz ze zdjęciami zapewni niezapomnianych wspomnień na cały rok. Zaprojektuj własny egzemplarz i podaruj seniorom w dniu ich święta. Umieść ulubione zdjęcia, dodaj tekst, oznacz najważniejsze daty. To przepis na efektowny prezent dla dziadka na Dzień Dziadka oraz ukochanej babci.

Teraz upominki dla najdroższych nie będą dla Ciebie kłopotem. Powyższe pomysły to tak zwana złota trójka – każdy wymieniony produkt będzie gestem wdzięczności i podziękowaniem za cudowne chwile w rodzinnym gronie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj